Tu i teraz

Poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

“Tu i Teraz” to profesjonalna pracownia terapii i rozwoju dziecka, w której kładziemy nacisk na wszechstronność i kompleksowe wsparcie. Nasza misja polega na tworzeniu bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, w której dzieci mogą czuć się swobodnie, a przy tym rozwijać się zarówno emocjonalnie, jak i poznawczo, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i zdolności. 

tu i teraz

Oferta terapeutyczna

Znajdziesz tu specjalistyczną pomoc z zakresu psychologii dziecięcej i rodzinnej, logopedii i neurologopedii, terapii integracji sensorycznej, terapii ręki oraz dietetyki. W Tu i Teraz specjaliści współpracują ze sobą, co pozwala dobrać i zaproponować odpowiednią formę terapii do konkretnych potrzeb.

tu i teraz

Oferta warsztatowa

Równolegle prowadzimy warsztaty, których celem jest stworzenie przestrzeni na umacnianie więzi pomiędzy dzieckiem i opiekunem. Warsztaty odbywają się w formie grupowej i dotyczą emocji i ich rozpoznawania oraz radzenia sobie z nimi, prac twórczych, gotowania na diecie bezglutenowej, jogi rodzinnej, wzmacniania umiejętności społecznych oraz sensoplastyki i zajęć umuzykalniających.