Tu i teraz

zespol pracownia tu i teraz

Marcelina Kochana

Mgr Położnictwa, Instruktorka jogi okołoporodowej

Moc, piękno i siła, która emanuje od kobiet w czasie ciąży, porodu oraz połogu jest tak wyjątkowa, że praca z nimi to dla mnie zaszczyt. To zaszczyt i przywilej uczestniczyć w tej kobiecej energii, która wspiera pokolenia. Każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Dlatego indywidualne podejście do każdej kobiety jest dla mnie bardzo ważne.

Mgr Położnictwa z 10 letnim stażem i z szerokim doświadczeniem na sali porodowej oraz poporodowej w Irlandii. Pracowałam na oddziałach dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka oraz jako położna środowiskowa. Moja rola opiekuna klinicznego na uniwersytecie w Dublinie otworzyła mi drogę do świata akademickiego. 

Instruktorka jogi okołoporodowej. Moja personalna praktyka jogi dała mi przyzwolenie na odczuwanie wszystkich emocji, wzmocniła moje ciało i nauczyła akceptować oraz doceniać, oddychać i żyć pełnym sercem, tu i teraz. Zawodowo, jest to narzędzie, które służy kobietom słuchać ich własnego ciała a zarazem pomaga uwierzyć w ich wewnętrzną siłę.

Przede Wszystkim i ponad wszystko Mama wspaniałego synka, Leo :). Macierzyństwo nauczyło mnie najwięcej o życiu i o sobie samej. Czasami jest głównym powodem do łez i frustracji a zarazem motywuje, inspiruje i dodaje mi skrzydeł. 

W Pracowni prowadzę:

  • Joga w ciąży,

  • Joga dla mam z maluszkiem.